Hallitus

Karri Salmi
puheenjohtaja, liittovaltuutettu
Karri.salmi@outlook.com
050-67540

Jorma Pellinen
varapuheenjohtaja
jorma.pellinen@pp3.inet.fi
0400-526426

Maija Koivunen
rahastonhoitaja
maija.koivunen@saastopankki.fi
040-5182762

Jäsenet

Reijo Roivas
kuljetusvastaava ja printti-ilmoitusvastaava
reijo.roivas@gmail.com
040-5021979

Tarja Kajala
tarja.kajala@gmail.com
050-3383309
liittovaltuutettu

Mikko Kervilä
oppilaitos- ja koulutusvastaava
mikko.kervila@evli.com
044-0672123

Laura Oikkonen
sihteeri
laura.oikkonen@outlook.com
040-7257026

Juha Kallio
Tapahtumavastaava, verkkosivut & some, sijoituskeskustelujen isäntä
juha.t.kallio@gmail.com
050-5558366

Tomi Rimpi
juridiikka
tomi.rimpi@sunborn.com
044-5566241